O nas

Koters.pl powstał z myślą o dobrym humorze wszystkich ludzi. Kiedyś śmieszne fimiki z kotami w roli głównej oglądaliśmy z wyrzutami sumienia i poczuciem marnowania czasu. Dzisiaj już wiemy, że ta natualna potrzeba pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka. Badania naukowe dowodzą, że oglądanie kotów pozytywnie wpływa na humor i ogranicza negatywne emocje. Wystarczy poświęcić 10 min dziennie, aby zadbać o swoje zdrowie.

W serwisie koters.pl oprócz poprawiających humor filmików, znajdziesz ciekawe i inspirujące informacje dla wszystkich wielbicieli i miłośników kotów. Promujemy ciekawe inicjatywy, zachęcamy do wspierania organizacji charytatywnych, informujemy o interesujących produktach i przedstawiamy Wasze koty.

Jeśli chcesz podzielić się zdjęciami swojego kota, znasz ciekawą historię lub nagrałeś zabawny filmik, prześlij go do nas na adres  . Opublikujemy go na naszej stronie, oczywiście z podpisem, że to materiał Twojego autorstwa. Dzielmy się pozytywnymi informacjami, dla zdrowia nas wszystkich!

Dodane przez Serniczek
28 października 2015

Nie przegap

Gify